Karel Hrošek
Kameraman a editor
0   /   100
Jedinečný a kouzelný

svatební den

Scroll Down

"Pojďme spolu vytvořit příběh tak poutavý, že se k němu budete chtít vracet znovu a znovu."

5
let zkušeností s natáčením svatebních videií

Recenze

"Káju rozhodně doporučujeme!!! 👍🏻 Vytvořil nám tak krásné svatební video, které předčilo naše očekávání ❤️ Celý den jsme o něm nevěděli a když ano, tak byl milý a vstřícný. Prostě profesionál 😊 Ještě jednou mockrát děkujeme, lépe jsme si vybrat nemohli ❤️ Kdybychom mohli vrátit náš velký den zpátky a mohli se vzít znovu, vzali bysme si Káju okamžitě! 😊 K+M"
Klára Havránková
"Čím začít.... Karlíto nám udělal z naší svatby víc než by kdo čekal...... A co tím vlastně myslíme, že vlastně máme vzpomínku na ten den D na hodně hodně dlouhých let a i kdyby jsem měl jednou dostat Alzheimra tak Vám předem říkám, že jeho video my osobně obnoví paměť a vytvoří zpět ty krásné vzpomínky. Ještě jednou děkujeme. Rodina Döringů....😍😋"
Hynek Doring
"Tak já vlastně nevím, jestli budou stačit slova a ani nevím, co ti napsat! 🥹teď jsme si to pustili a já i přes to, že jsem věděla, jak moc šikovnej jsi a jak perfektní práci odvádíš, tak jsem naprosto v šoku, že jsi vytvořil tak nádherný záběry a my jsme o tom za celý den ani nevěděli! je to boží a budu si to pouštět pořád dokola 😹🥰"
Ladu Jandová
"Nikdy by mě nenapadlo, že můžeme na nějakém videu vypadat tak dobře. Teda moje žena, která Karla a jeho kolegu našla, by k tomu řekla určitě něco jiného, ale já jsem realista:-). Video z naší svatby dopadlo skvěle i přesto, že nám ten den počasí vůbec nepřálo. Kluci si s tím bez problémů poradili a vytvořili video, které si budeme vždycky rádi pouštět, a které nám chválí každý, kdo ho viděl. Od počáteční seznamovací schůzky jsme věděli, že nám Karel sedne, jak stylem komunikace, tak humoru. Vše probíhalo na přátelské bázi a uvolněná atmosféra je pak na videu i vidět. Až se jeden z nás bude ženit přístě, určitě se na Karla zase obrátíme:-)!"
Jaroslav Hlinka
"Ahoj, no ty jses skvelej. Necekali by jsme ze nam to posles hned v 8 rano. Jsi borec. O videu ani mluvit nebudu protoze nam tecou slzy a to je to jen upoutavka. ❤️❤️❤️👋 Je to krasny, filter... zabery, jsi strasne talentovanej..🥰👋 Diky za tebe a za skvelej pristup k nam ! Moc jsme si to s tebou uzili. 😊"
nejsmevtomsamy.cz

Vaše Svatební Emoce Zachycené S Láskou

V každém svatebním dni je něco magického - ta jedinečná směsice emocí, které se prolínají, napětí ve vzduchu, kdy se dvě srdce spojují. A právě tuto kouzelnou chvíli se pro vás snažím zachytit.

Jsem zde, abych vaše emoce proměnili ve věčné vzpomínky. Jmenuji se Karel, váš kameraman, a moje poslání je natočit každý úsměv, každý pohled, každý slzotvorný okamžik, který dělá váš svatební den jedinečným.

Svatební balíček

zachycení všech momentů ze svatebního dne
 
↠ 10 - 12 hodin točení
 
↠ krátké video, které bude obsahovat celý váš den (včetně hudby, barvení, apod...)

 

↠ dlouhé video - hrubě nastříhané záběry, abyste si mohli znovu zopakovat váš obřad, první tanec, ...

 

↠ krátký sestřih na sociální sítě (reels, stories, ...)

21.000,-

Spoulpráce s @lovebyhavlova

Ve spolupráci s fotografkou Kateřinou Havlovou nabízíme také společný balíček, který najdete zde:

 

Připravte se na vzrušení, napětí a lásku

Svatební den je plný napětí a očekávání. Jsem tu od toho, abych zachytil toto napětí v každém snímku, abych zachoval ten jedinečný okamžik, kdy se dva lidé spojí v lásce. Je to nezapomenutelná chvíle, kterou budete moci sdílet s přáteli a rodinou, i když budou roky stále ubíhat.

Svatební video

Dája & Michal

Svatební video

Soňa & Ondra

Svatební video

Kristýna & Martin

Svatební video

Míša & David

Svatební video

Mája & Tom

Svatební video

Ella & David

Svatební video

Lucka & Jára

Maturitní ples

Maturitní ples – Maškarní Bál

Kontakt
info@karelhrosek.cz
+420 792 332 712
Sociální sítě

Kontaktujte mě...

Na zprávy odpovídám vždy do 24 hodin
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.