Karel Hrošek
Kameraman a editor
0   /   100

Služby

Reference klientů

Tak já vlastně nevím, jestli budou stačit slova a ani nevím, co ti napsat! 🥹teď jsme si to pustili a já i přes to, že jsem věděla, jak moc šikovnej jsi a jak perfektní práci odvádíš, tak jsem naprosto v šoku, že jsi vytvořil tak nádherný záběry a my jsme o tom za celý den ani nevěděli! je to boží a budu si to pouštět pořád dokola 😹🥰
Ladu Jandová
Ahoj, no ty jses skvelej. Necekali by jsme ze nam to posles hned v 8 rano. Jsi borec. O videu ani mluvit nebudu protoze nam tecou slzy a to je to jen upoutavka. ❤️❤️❤️👋 Je to krasny, filter... zabery, jsi strasne talentovanej..🥰👋 Diky za tebe a za skvelej pristup k nam ! Moc jsme si to s tebou uzili.
nejsmevtomsamy.cz
Tak teď jsme si to video pustili. Kájo ty vado, já bulim jak želva 😃❤️ To není možný co jsi nám vytvořil. To je tak nádherný, ale tak moc. My si ho pustili čtyřikrát a dokázala bych na něj koukat pořád ❤️ Děkujeme ti za něj!!! Ty momenty a ta hudba k tomu, úplně nás to dostalo. Michal teda nebrečel, ale je z něj nadšenej a moc tě chválil 😃👏🏻 Sám mi řekl, že si ho pustíme znova. Jsi skvělej!❤️
Klára Havránková
To je nádherný. ❤️❤️❤️❤️❤️ Úžasný, jsi skvělej. Brečela jsem od začátku do konce. 😄😄
Barbora Medunová
Kajo, je to pecka, pobreceli jsme si i se strašně zasmáli 😁😉❤
Markéta Nedvědová
1580
Záběrů
52
Šťastných klientů
38
Prostříhaných nocí
245
Šálků kávy

Nápad stačí

Ať už se jedná o jakýkoliv nápad, svatební video, hudební klip nebo jen záznam z akce, společnými silami máme možnost, aby vzniklo něco jedinečného. Pokud vás tedy někdy napadne něco, co bude mít podle vás smysl, neváhejte mě kontaktovat!

Svatební video

Mým jménem je Karel Hrošek a jsem nadšený, že vám mohu nabídnout své služby jako samostatný profesionální svatební kameraman specializující se na svatební videa. Chci vám představit unikátní způsob, jak můžete zachytit a sdílet své nezapomenutelné svatební okamžiky.

 

Na webové stránce najdete ukázky mé práce, které vám umožní nahlédnout do mého kreativního přístupu a kvality mého videa. Vaše svatba je jedinečná, a já se budu snažit, aby i vaše svatební video bylo jedinečné.